نظرسنجی سوالات متداول پرسش و پاسخ تابلو اعلانات نقشه سایت نمای اصلی
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
دفتر تالیف کتاب های ابتدایی و متوسطه نظری
به نظر شما استفاده از امكانات تكنولوژيكي نظير تبلت و موبايل بوسيله دانش اموزان در آموزش جغرافيا جايز است ؟
بله
خير
هنوز براي اين كار زود است
تا مهيا شدن بستر اين موضوع بايد صبر كرد
پس از اجراي آزمايشي و بررسي نتايج آن در صورت مطلوب بودن ، داوطلبانه به كار گرفته شود
پس از اجراي آزمايشي و بررسي نتايج در صورت مطلوب بودن ، بايد اجباري شود
آيا همه مشكلات ديگر ما حل شده كه به سراغ اين آمده ايم؟
خيلي وقت است كه استفاده مي شود .بچه ها در مورد تكنولوژِی منتظر اجازه ما نمي مانند 
 
 
 
برگزاری المپياد براي اولين بار در سه رشته معارف و علوم قرآني، علوم زمين و جغرافيا
تاريخ: شنبه 5 آبان 1397  ساعت: 14:59

رييس سازمان استعدادهاي درخشان و دانش‌پژوهان جوان در گردهمايي مشترک اعضاي شوراي معاونان و مديران کل آموزش‌وپرورش استان‌هاي کشور از برگزاري المپياد براي اولين بار در سه رشته معارف و علوم قرآني، علوم زمين و جغرافيا خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت آموزش‌وپرورش، فاطمه مهاجراني در گردهمائي مشترک اعضاي شوراي معاونان و مديران کل آموزش‌وپرورش استان‌هاي کشور، با قدرداني از استان‌هايي که مدال‌هاي رنگارنگي در المپيادهاي مختلف کسب کردند، اظهار کرد: مديران کل از دانش‌آموزاني که در ايام آمادگي شرکت در المپيادها در باشگاه دانش‌پژوهان جوان هستند، با انجام بازديد از اين مراکز، علاوه بر آگاهي از شرايط پيشرفت، انگيزه و اميد به دانش آموزان دهند.
وي افزود: امسال براي اولين بار در سه حوزه معارف و علوم قرآني، علوم زمين و جغرافيا المپياد خواهيم داشت و نحوه شرکت در اين المپيادها در دفترچه المپيادها مي‌آيد.
رييس سازمان استعدادهاي درخشان خاطرنشان کرد: طرح شهاب در پايه هشتم مستقرشده است و پوشش تنها در اين پايه است و هم‌زمان مطالعات بيشتر روي اين طرح انجام خواهد شد.
مهاجراني در ادامه تأکيد کرد: برخي مدارس متوسطه دوره اول در آزمون‌هايي که در کشورهاي ديگر برگزار مي‌شود شرکت مي‌کنند که اين آزمون‌ها براي دانش آموزان هيچ امتيازي نخواهد داشت و فقط آزمون‌هايي که از طريق باشگاه دانش‌پژوهان جوان معرفي مي‌شود، آزمون‌هاي مورد تائيد وزارت آموزش‌وپرورش است.
بازگشت به ليست اخبار